O nas     Zarys historyczny     Obrót rolny     Piekarnia     Gastronomia     Oferta     Kadry     Kontakt     Ogłoszenia  
     O nas
     Zarys historyczny
     Obrót rolny
     Piekarnia
     Gastronomia
     Galeria
          Piekarnia
          Obrót rolny
          Inne
          Gastronomia
     Oferta
     Dział handlu detalicznego
     Kadry
     Kontakt
     Ogłoszenia
jesteś 131060 gościem
na naszej stronie
Gastronomia

"Fames est optimus coguus - głód jest najlepszym kucharzem"

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Konecku od lat prowadzi działalność gastronomiczną oferując swoje usługi poprzez Restaurację "U Prezesa" w Konecku i Zajazd "EDEN" w Zakrzewie.

W naszych lokalach proponujemy smakowite dania i legendarną staropolską gościnność. Przytulny wystrój wnętrz i sympatyczna obsługa zachęca, aby w gronie przyjaciół i rodziny spędzić czas smakując dania kuchni polskiej. Realizujemy zamówienia na różnego typu imprezy takie jak: wesela, chrzciny,"18" , komunie, biesiady i inne.

Oferowane menu jest w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach z możliwością indywidualnego doboru potraw. Profesjonalne podejście do każdego klienta daje poczucie, że każdy klient jest dla nas ważny i traktowany z należytym szacunkiem. Długoletnie doświadczenie firmy potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów i usług Dbamy o urozmaicenie i wprowadzanie coraz to nowych potraw do menu. Jesteśmy otwarci na nowości. Kadra uczestniczy w kursach i szkoleniach z branży gastronomicznej.

Ostatnio nasi pracownicy brali udział w cyklu szkoleń w ramach projektu "Nowa jakość - pogram szkoleń dla pracowników spółdzielni handlowych" w tym bhp, HACCP, profesjonalna obsługa klienta itp., Ponadto pracownice gastronomii brały udział
w 3 dniowym kursie pod nazwą Nowe tendencje i wyzwania w sztuce kulinarnej , który był organizowany przez Bydgoską Akademię Gastronomii i Hotelarstwa. Uczestniczki poznały nowe technologie, trendy i receptury które to przeniosły na grunt naszej działalności gastronomicznej. Wiadomości pozyskane na wszelkiego rodzaju szkoleniach staramy się wdrażać w swoich placówkach aby być
na bieżąco z nowinkami kulinarnymi i nie tylko.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych progów , skorzystania z oferty organizowania imprez rodzinnych i biznesowych. Posiadamy wolne terminy na wesela i inne spotkania.

Tel. Kontaktowy:
54 2720 800 ZAKRZEWO ZAJAZD "EDEN"
54 2722003 KONECK RESTAURACJA "U PREZESA"

W naszej działalności gastronomicznej łączymy tradycję z nowoczesnością, chlubimy się bogatą i stale poszerzaną ofertą. Naszą nagrodą jest zadowolenie klienta. A naszą dewizą "Gwarancja Dobrego Smaku".

Zapraszamy w nasze progi !!!

     © GS Koneck