O nas     Zarys historyczny     Obrót rolny     Piekarnia     Gastronomia     Oferta     Kadry     Kontakt     Ogłoszenia  
     O nas
     Zarys historyczny
     Obrót rolny
     Piekarnia
     Gastronomia
     Galeria
          Piekarnia
          Obrót rolny
          Inne
          Gastronomia
     Oferta
     Dział handlu detalicznego
     Kadry
     Kontakt
     Ogłoszenia
jesteś 131051 gościem
na naszej stronie
O nas

GMINNA SPÓŁDZIELNIA „Samopomoc Chłopska” w Konecku

87-702 KONECK
woj. kujawsko – pomorskie powiat Aleksandrów Kuj.
NIP 891 – 000 – 30 – 86
REGON 000336639
tel. O54 2722018
fax 054 2722047
gskoneck@wp.pl

Jesteśmy cząstką w zespole,
z niego płynie nasza siła -
żeby chleb leżał na stole,
a pracom lampa świeciła;


/K. I. Gałczyński - Pieśni /


Jesteśmy firmą o ponad 68-letniej tradycji i doświadczeniu. Działamy w zakresie handlu detalicznego poprzez rozwiniętą nowoczesną sieć sklepów branży spożywczej i przemysłowej, której wizytówkę stanowi Centrum Handlowe w Konecku.

W naszych placówkach znajdziecie Państwo promocyjne ceny wybranych artykułów oraz zdrowe pieczywo bez dodatków chemicznych produkowane przez firmową piekarnię stosującą tradycyjne receptury.

Posiadamy Restaurację "U Prezesa" w Konecku oraz Zajazd "EDEN" w Zakrzewie, w których organizujemy imprezy okolicznościowe typu: wesela, komunie, stypy, jubileusze, "18- nastki", studniówki, itp.

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą węgla . W handlu nawozami i węglem posiadamy dominującą pozycję na rynku lokalnym. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, szeroki asortyment, załadunek i dowóz do rolnika oraz sprzedaż na raty.

Produkujemy kręgi betonowe, bloczki, obrzeża itp. Posiadamy zmechanizowany zespół magazynów zbożowych, punkt skupu nasion, rzepaku oraz profesjonalne laboratorium do oceny nasion. Nasz atut to wysoka jakość, profesjonalna i miła obsługa, przystępne ceny, dostawa na umówiony termin. W roku 2011 zakończyliśmy dużą inwestycję - budowę kompleksu silosów z wywrotnicą, czyszczalnią i wiatą ekspedycyjną.

Największym wyróżnieniem dla nas jest zaufanie i lojalność klientów.

Zapraszamy do naszej firmy !


     © GS Koneck