O nas     Zarys historyczny     Obrót rolny     Piekarnia     Gastronomia     Oferta     Kadry     Kontakt     Ogłoszenia  
     O nas
     Zarys historyczny
     Obrót rolny
     Piekarnia
     Gastronomia
     Galeria
          Piekarnia
          Obrót rolny
          Inne
          Gastronomia
     Oferta
     Dział handlu detalicznego
     Kadry
     Kontakt
     Ogłoszenia
jesteś 131062 gościem
na naszej stronie
Obrót rolny

Dział obrotu rolnego specjalizuje się w sprzedaży węgla i miałów, nawozów mineralnych, kontraktacji i skupie rzepaku i zbóż .
GS jest autoryzowanym składem Katowickiego Holdingu Węglowego. Oferujemy węgiel we wszystkich sortymentach i miały najwyższej jakości. Dostawa węgla odbywa się specjalistycznym transportem samochodowym ( wywrotką) pod wskazany adres. Zakupu można dokonać na miejscu lub na telefon ( 054 2722018, wew. 39 ).

Dział prowadzi sprzedaż nawozów azotowych, fosforowych, potasowych i wieloskładnikowych oraz wapna nawozowego. Nawozy składowane są w magazynach. Oferujemy dowóz oraz za i rozładunek w zagrodzie rolnika. Na życzenie rolnika bezpłatnie magazynujemy zakupiony nawóz do chwili potrzeby nawożenia pola. Posiadamy wózek widłowy i taśmociąg do załadunku.

Istnieje możliwość zakupu towarów na raty na dogodnych warunkach.

Dział prowadzi kontraktację i skup rzepaku na rzecz Zakładów Tłuszczowych z Kruszwicy.

Posiadamy zakład betoniarski produkujący wyroby betoniarskie typu :
kręgi Ф10, rury przepustowe Ф 60 i Ф 30 , bloczki betonowe, trylinkę 40 x 40, płytki chodnikowe 50 x 50, obrzeża trawnikowe itp.

     © GS Koneck